Naši lektoři

DIANA NOVOTNÁ
“Tančím, tvořím, dýchám, tedy jsem”
Diana je akreditovanou lektorkou Loona Dance, průvodkyní rituálem zavinování, poskytovatelkou laskavé péče o pleť při vonných rituálech s přírodní kosmetikou, malířkou… Více o Dianě se dozvíte zde.
E-mail: di.novotna@seznam.cz

KATEŘINA JIRÁKOVÁ
Kateřina je akreditovanou lektorkou Loona dance a také majitelkou studia Loona v pražském Karlíně.
“Tanec vnímám jako nejpřirozenější pohyb ženy a Loona Dance jako nástroj k poznání sebe sama právě skrze tanec. Při pohledu na tančící ženy, jejich ladnost, křehkost a zároveň obrovskou sílu a energii, umocněnou ženským kruhem, jež je pro všechny bezpečný, nehodnotící a podporující, vím, že to má smysl.”
E-mail: katerina.jirakova@gmail.com

KRISTÝNA PECHOVÁ
Mgr. Kristýna Pechová je koučka a průvodkyně krajinou vnitřního světa.
Přivádí ženy k sobě samým, aby uměly naslouchat srdci navzdory hlučné mysli.
Jako průvodkyně žen využívá ke spojení se srdcem rituály, prožitkový tanec, humanistickou astrologii, meditaci a koučink. Více o Kristýně najdete zde.
E-mail: kristyna@kristynapechova.cz

ZUZANA LÁSKOVÁ
Zuzana je choreografka, tanečnice, a lektorka jógy. Věnuje se energetickému léčení a kraniosakrální terapii – na individuální terapii se k Zuzce můžete objednat také přímo do našeho studia. Více o Zuzce najdete zde.
E-mail: laskovaz@seznam.cz

PAVEL ŠEVČÍK
V roce 2015 vstoupil do mezinárodního výcviku Grof Transpersonal Training a to po 15ti letech s Holotropnín dýcháním a transpersonálními zkušenostmi na své vlastní cestě osobním rozvojem a sebepoznáním. Po certifikaci v roce 2018 poskytuje prostřednictvím Holotropniterapie.cz příležitosti holotropní vnitřní práce pro skupiny i jednotlivce. Metodu Holotropního dýchání považuji za esenci a znovuobjevený poklad dávných kultur a za jeden z nejúčinnějších nástrojů pro hlubokou vnitřní trasformaci, léčení a osobní rozvoj. Více o Pavlovi i holotropním dýchání zde.
E-mail:
info@holotropniterapie.cz

IVETA KUČEROVÁ
je ženou se zkušeností s nálezem pod pravým prsem, autorkou projektu Péče o prsa ❤ ❤, lektorkou celostní metody 3×3 pro ženské zdraví ve fyzických, psychosomatických a energetických souvislostech, zakladatelkou školy pro ženy Živá a programu Živá radost pro ženské zdraví a primární prevenci, nezávislou publicistkou. Více o Ivetě a jejích projektech se můžete dozvědět zde.
E-mail: iveta.kucerova@centrum.cz

MARKÉTA HÁLOVÁ
,,Tanec je pro mne vyjádřením osobní pravdy tělem.”
Markéta je tanečnice, akreditovaná lektorka LD, komunikátorka a poradkyně v oblasti doplňků sportovní výživy. Žije pohybem a tancem, miluje bytí v přírodě, hudbu a tvoření. Jedním z jejích rozvinutých darů kromě pohybu je mezidruhová komunikace, která pomáhá lepšímu porozumění mezi lidmi a zvířaty.
V současné době se věnuje spíše ženským kruhům, ale je volána i pro práci ve spojení s muži. Naslouchá a vypráví příběhy života a ráda si nejen v tanci poslechne i ten váš…
E-mail: fitavatar@gmail.com

ŠÁRKA WEBEROVÁ
je žena mnoha tváří, rolí a kompetencí. V osobním životě je žena, dcera, manželka, máma, laskavá macecha, přítelkyně… V pracovním poslání působí jako lektorka, mentorka, průvodkyně Visionquesterm, terapeutka Somatic Expewriencing napomáhající integraci traumatu, vede ženské i smíšené kruhy a semináře, workshopy transparentní kruhové komunikace a mnoho dalších prospěšných aktivit a projektů spolu s manželem pod hlavičkou Síla duše. Všechny informace najdete zde.
E-mail: info@siladuse.cz

JANA HRABALOVÁ BENDOVÁ

Jana je certifikovaná lektorka hormonální jógové terapie pro ženy, muže a diabetiky a přímá žačka autorky této metody – Dinah Rodrigues. Je jednou z prvních certifikovaných lektorek v ČR – hormonální jógu vyučuji od roku 2016. Zároveň je Jana koučkou v oblasti antiagingu a zdravého životního stylu.
Učím ženy mít se ráda a také to, že nejdůležitější jste právě vy. Když je žena šťastná, spokojená a zdravá, funguje pak celá rodina úplně stejně a naopak.
Více se o Janě a hormonální józe můžete dozvědět zde.

BLANKA HAŠKOVÁ
je certifikovaná lektorka metody Wima Hofa.
Dech mě vždy fascinoval, je to velký pomocník při využití potenciálu a možnosti tvorby vlastního života.
Chlad jako velký učitel koncentrace a nekopromisní ukazatel v jakém stavu je můj vnitřní svět. Nastavení mysli, propojené s přijetím zodpovědnosti za sebe a svůj život, za vše co mne obklopuje.
Wim Hof metoda je jedinečným nástrojem, pomocníkem, přítelem…nikdy nezklame, je to nejčistější zrcadlo. Více o Blance a Wim Hof metodě najdete zde.
E-mail: blanik25@gmail.com