Co pro vás připravujeme

Pro přehled o všem, se v Looně děje, se můžete podívat i do našeho DIÁŘE. A pokud máte chuť zúčastnit se konkrétní události, kontakty na lektora či registrační formulář najdete přímo zde v detailu akce. Na co se tedy můžete těšit?

Holotropní dýchání - jednodenní workshop

Holotropní dýchání - jednodenní workshop
01. 10. 2022 09:00 - 22:00

Během dýchání zažijeme jedinečnou příležitost položit se s důvěrou a respektem do vnitřních prožitků, které vyvstanou. Vytvoříme si takový prostor, ve kterém je možné vše a zároveň není nic nutné. Možná se setkáme s něčím co přesahuje naše vnímání a představy. Možná zažijeme vhledy, inspiraci, uvolnění, je to individuální. Možnost transformace vyžaduje Vaši otevřenost, odevzdanost procesu a prostředí s respektem, přijetím a důvěrou. Takové budeme mít

Místo konání: Studio Loona, Praha 8

Léčivý hlasový kruh

Léčivý hlasový kruh
09. 10. 2022 18:00 - 21:00
Hlas je cesta do tvé duše. Intimní cesta k sobě samému. Od pradávna lidé hlasem vyjadřovali svou radost, bolest, smutek i naději a jejich hlas jim pomáhal uvolnit napětí, odplavit těžké emoce a znovu se postavit do své síly a krásy. Pojďme znovu objevit moc vlastního zvuku. Tvůj hlas je tvá nejcennější medicína. Když se s ním spojíš, vede tě k vnímavosti, citlivosti, ke spojení s tvými nejhlubšími potřebami, které se mnohdy nedají vyjádřit slovy. Tvůj hlas může být léčivý i pro ostatní
Místo konání: Studio Loona, Praha 8

Loona Dance pro radost a uvolnění - Kateřina Jiráková

Loona Dance pro radost a uvolnění - Kateřina Jiráková
13. 10. 2022 18:30 - 20:30

Termíny pro první pololetí – 15.9., 13.10., 10.11., 8.12.
Milé ženy, přijďte tančit!
Loona Dance je jedinečný koncept prožitkového tance pro dospělé ženy bez rozdílu věku, je taneční meditací i terapií. V bezpečném kruhu žen nabízí prožitek úplného uvolnění v jednoduchém tanci, splynutí s hudbou, možnost „vyřádit se“ a setřást ze sebe v radostném pohybu každodenní starosti.

Místo konání: Studio Loona, Praha 8

Ženská síla i zranitelnost - uzavřený ženský kruh se Šárkou Weberovou

Ženská síla i zranitelnost - uzavřený ženský kruh se Šárkou Weberovou
24. 11. 2022 18:00 - 21:30

Zveme vás do uzavřené skupiny žen. V této sérii 7-mi večerních setkání budeme moci v bezpečí sdílet, objevovat, odkrývat a vyživovat zapomenuté části sebe samých, příběhy utajené před sebou samými, nechat se vidět a vnímat druhými ženami. Síla uzavřeného kruhu nám umožní se bezpečně uvolnit a opřít a podívat se do větší hloubky sebe samé, protože s každým dalším setkáním se prohlubuje naše vzájemná důvěra. Nemusíme být v životě na to, co se nám děje, samy.

Místo konání: Studio Loona, Praha 8

Yogatelier se natrvalo usídlil v Looně

Yogatelier se natrvalo usídlil v Looně
Každé pondělí a úterý od 18:30 do 20:30

“Kdyby tě Bůh chtěl jiného, udělal by tě jinak.”

Zvu tě na pravidelnou jógovou praxi, která vychází zejména z hatha jógy, jin a restorativní jógy, kryjí a technik funkčního tréninku. Je vhodná pro všechny, kteří chtějí zpomalit a nadechnout se.
Přihlásit se můžeš na e-mail yogatelier18@gmail.com, nebo na telefon 724 805 127 – počet míst na lekci je omezen na 12.
Lekce se koná každé pondělí a úterý od 18:30 do 20:30
.
Lektor: Markéta Bodoríková
Cena 300,-Kč za večer

Powered by Events Manager