Kdo jsme

Studio Loona bylo založeno v roce 2014 Lucií Kupcovou jako součást jedinečného projektu LOONA. Na počátku tohoto projektu vznikl koncept prožitkového tance pro ženy Loona dance, který se postupně rozvinul do série transformačních a regeneračních seminářů s tématikou zdravého, vědomého ženství, a ženské spirituality. Studio je již 7 let domovským místem těchto seminářů, včetně akreditovaného výcviku pro lektorky Loona dance academy, ale probíhají zde i další aktivity.

Jde o semináře, taneční lekce, workshopy, přechodové rituály, přednášky, terapie, cvičení a jiné akce, které jsou v souladu s myšlenkou vytvářet prostor pro regeneraci, načerpání síly, rozvoj osobní, osobnostní i spirituální. Studio Loona je místem, jehož energetická hodnota se nepřetržitě již roky formuje díky hluboké i radostné práci zde probíhající, prostorem, kde lektoři i klienti cítí důvěru, bezpečí, úlevu, klid i přívaly inspirace.

V březnu 2021 jsem od Lucie převzala vedení studia Loona s respektem k filozofii celého projektu i ke “geniu loci” tohoto místa. Loona Dance academy se od září 2021 stěhuje do větších prostor v pražské Libni, ale Karlínské studio nepřestává být Loonou…Mým záměrem je udržovat jej a rozvíjet tak, aby byl pro všechny návštěvníky “LŮNEM”, tedy bezpečným prostorem pro spočinutí, podporu, rozvoj a relaxaci, “LUNOU osvícenou sluncem”, jenž v sobě snoubí propojení ženského a mužského principu, i “SRDCEM Karlína”, tedy jednoduše prostorem, který si zamilujete…

S úctou Kateřina