Platební podmínky

Rezervace prostor na celodenní akce je platná pouze po uhrazení zálohy před konáním akce ve výši 50 % (nebo celé částky, dle dohody) na základě zálohové faktury. Doplatek je nejpozději 30 dní před konáním akce na základě doplatkové faktury.

Chcete-li si rezervovat prostor na programy s dlouhodobou platností, např. pravidelná cvičení, tance, nebo jednorázové programy / terapie, semináře…, hradí se vždy 1 měsíc dopředu – buď na základě Dohody o užívání prostor (pravidelné pronájmy) nebo na základě vystavené faktury ze strany provozovatele studia.

Jakékoliv poškození majetku či vybavení nebo jeho ztrátu hradí pořadatel akce v plné výši. Zodpovídá rovněž za klidný chod akce a zajištění prostor v případě delších víkendových akcí.

Storno podmínky
– při zrušení rezervace termínu celodenní nebo vícedenní akce déle, než 60dní před konáním semináře, je účtováno 10% celkové ceny za pronájem prostor Zbylá již uhrazená částka bude vrácena do 30 dní. Zrušení krátkodobého (hodinového) pronájmu více než 60 dní před termínem je zdarma.

– při zrušení rezervace termínu méně než 60 dní a více než 30 dní před konáním jakékoliv akce je účtováno 50% celkové ceny, zbylá již uhrazená částka bude vrácena do 30 dní.

– při zrušení rezervace termínu méně než 30 dní před konáním akce je účtována plná částka za pronájem prostor. Je možné za sebe zajistit náhradu.