3 KLÍČE KE KRÁSE – jak pečovat o svůj ženský půvab

Datum / čas
26. 03. 2022
09:00 - 18:30
Kontakt na lektora
di.novotna@seznam.cz
723 401 779

Místo konání
Studio Loona

Milé ženy,
přijďte se za jeden den naučit základy obličejové a oční jógy, a péče o pleť.
Dopoledne si zatančíme Loona Dance, v průběhu dne se budeme věnovat teorii a praxi obličejové jógy a na závěr si dopřejeme praxi hatha jógy.
Budeme se věnovat naší celkové regeneraci. Během semináře se naučíte jednoduché cviky, které pak můžete aplikovat samy doma.

• naučíte se obličejovou jógu a základy péče o pleť, které využijete každý den po semináři
• osvojíte si správnou péči o pleť přírodní kosmetikou
• odnesete si domů návody, jak procvičovat obličej, aby byla pleť pružná, pevná a svěží
• zatančíme si ženský tanec Loona Dance
• spolu se protáhneme lekcí hatha jógy s restorativními prvky a prodlouženou yoga nidrou pro vyživení našeho těla i duše
• darujete si Den jen pro sebe
Těšíme se na vás a na společně prožitý ženský den
Marta a Diana

INFORMACE k workshopu
Termín: 26.března 2022 od 9 do 18:30
Místo konání: Studio Loona, Křižíkova 67, Praha 8 – Karlín
Cena: 3300,-Kč
Přihlášení dvou žen najednou – zvýhodněná celková cena 4950,-Kč
Přihlášení emailem na di.novotna@seznam.cz nebo tlf.723 401 779
Po té, co zašleme potvrzení o rezervaci místa, obdržíte údaje k platbě.

PÁR SLOV o nás

CO NÁS VEDLO k uspořádání tohoto semináře
Asi každá toužíme být krásná a vypadat mladě. Každá se o to nějakým způsobem snažíme, často trpíme pro krásu, trápíme se různými dietami, utrácíme spoustu peněz za krémy a různé procedury, necháváme si odborně pomoci. S výsledkem nejsme vždy spokojené, přejeme si minimálně omládnout, pokud zrovna nechceme změnit třeba náš nos, rty atd.
Asi také slýcháte, že krása je odrazem naší duše, že musíme být spokojené uvnitř a pak to bude vidět navenek a podobně. Tak se o to asi také snažíme a nějaký den se díky tomu cítíme lépe, ale jiný den je to zase horší. Je to tak vlastně s celým naším životem, někdy máme skvělé období a jindy zase špatné.
Řešením není pouze si toto uvědomit a vědět, že součástí našeho života jsou dny, kdy jsme šťastné, stejně jako dny, které nestojí za nic, ale také, že pro každou z nás existují způsoby, jak se v těch špatných chvílích můžeme cítit lépe, co pro sebe v tu chvíli můžeme udělat.
Tyto způsoby pak můžeme integrovat do našeho života.
Každé z nás pomáhá něco jiného, principem těchto chvil ale je dostat se do přítomnosti.
O tom se dnes také hodně mluví, nicméně to, že se dostaneme do přítomného okamžiku, znamená vlastně jen to, že najednou něco děláme naplno a neřešíme to, co bylo ani to co bude. Nějaká činnost (nebo nečinnost, ale ta činnost je pro začátek snadnější) nás tak pohltí, že zapomeneme na všechny starosti, které máme. Tento stav je pro nás vysoce regenerační.
Na tomto semináři Vám ukážeme to, co funguje nám, čím se my dostáváme do přítomnosti, čím se regenerujeme a čím si udržujeme naši krásu a co jsou tedy ty naše tři klíče ke kráse.
Jóga i tanec propojí naše tělo s myslí, pohyb se spojí s naším dechem a celá praxe se stává meditací. Pohyb a dech působí regeneračně na celé naše tělo, tedy i na náš obličej, ukážeme si, jak můžete každý den svůj obličej vyživit a omladit.
Hlavním principem, se kterým budeme pracovat, je probuzení každé buňky našeho těla, tedy i v našem obličeji, to vyživení znamená, že se dovnitř dostane okysličená krev, což v konečném důsledku a při pravidelném praktikování naše tělo stejně jako náš obličej, omladí.
V tomto semináři budeme propojovat naše teoretické znalosti s těmi praktickými, naučíme se základy obličejové jógy, vysvětlíme si, proč a jak ji správně cvičit. Řekneme si také něco o tom, jak správně čistit naši pleť, jak se o ni starat. Naučíte se masáž obličeje, kterou můžete aplikovat pak samy doma.