Loona Dance – kurz – Markéta Hálová

Loona Dance - kurz - Markéta Hálová
Loona Dance - kurz - Markéta Hálová

Datum / čas
18. 10. 2023
19:00 - 21:00
Kontakt na lektora
fitavatar@gmail.com
N/A

Místo konání
Studio Loona

Loona Dance s Markétou 1 x za 14 dníNOVĚ KURZ
Jak to bude od září 2023?
Vítám Tě, ženo. Nabízím Ti ucelenou formu kurzu Loona Dance ( 4.10.-21.1.24), kde půjdeme s pozorností a záměrem, co lekci, po jednom archetypu, a prozkoumáme jeho přínos pro tvé osobní nastavení. Kurz je vhodný pro ženy a dospívající dívky, ideální pro maminky s dcerami, které by rády více souzněly, poznaly samy sebe i jedna druhou v tanci, hrách či meditacích.

ROZPIS NA 1.pololetí

MĚSÍC  DEN         čas                TYP LEKCE/Téma
říjen 4.                 19-21              Kurz – Životní zdroj – panna
říjen 18.               19-21              Kurz – Péče – matka + Otevřená pro všechny ženy
listopad 1.        18.30-21.30       Kurz + Otevřená pro všechny ženy – Čaro speciál s rituálem
listopad 29.         19-21              Kurz – Celistvost – vědma + Otevřená pro všechny ženy
prosinec 13.    18.30-21.30        Kurz + Otevřená pro všechny ženy Slunovrat speciál s rituálem
leden 10.              19-21             Kurz – Energetická vlna LD poslední lekce + Otevřená pro všechny ženy
leden 21.              10-18             JeDen pro mne – tanečně-tvořivý den  (neděle) Náplň dne budeme dolaďovat společným zájmem během kurzu) Primárně určeno pro členky kurzu a jejich blízké osoby. Upřesnění o obsazenosti a možnostech bude avizováno nejpozději na začátku ledna.

Co všechno se skrývá pod LOONA DANCE (LD)?
Tanec ženského lůna-dělohy, ale i měsíce-luny můžeme také nazvat chrámovým tancem vedoucím ženy k vnímání vlastního ženství.

Taneční filosofie v praxi.
Unikátní taneční koncept pro ženy, ve kterém se může nalézt každá žena či dospívající dívka, která je schopna pohybu (tančíme, hrajeme taneční hry), věk (10 +, horní hranice neomezena). Velký důraz je kladen na přivedení vědomí do vlastní pánve, oživení dělohy nebo jejího energetického otisku (ženy, které již dělohu nemají), coby ženského centra síly, tvořivosti, intuice a naučit se být ve spojení. Rozvinutí dalších témat souvisejících s pánevní oblastí, životní energií a vlastní komunikací.

Vhodné a podporující pro ženy, které by rády otěhotněly.

Dotýkáme se tří rovin
LD může pomoci ženám k uvolnění ve všech rovinách (fyzické, duševní, mentální i energetické) od duševních bloků po fyzické projevy bolesti nejen v oblasti pánve. Cílíme na zahřátí a lepší průtok energií i krevního oběhu těla. Propojením se v kruhu nehodnotících žen pomocí tance a tanečních her vedoucích k vnímání a rozvoji vlastního ženství se ženy mohou o sobě dozvědět něco nového, načerpat inspiraci nebo si jen aktivně odpočinout.

Poznání vlastního cyklu
Při rozpoznání vlastního cyklu ti budou v energetické rovině nápomocny tisíce let staré pravdy o archetypech (prastaré vzory) panna, matka, čarodějka, vědma. Stejně tak lze dojít k poznání a rozlišení vlastní ženské a mužské energie, které jsou námi prostoupené. Jak nás ovlivňují v běžném žití.

Přirozenost pohybu
Pro ženy je vlastní tanec stejně přirozený jako chůze, nikdo nás jej nemusí učit. Pohyb v hudbě probouzí tělo, duši a emoce. Stává se tak nejrychlejším dostupným prostředkem jak se k nim dostat a vnímat sebe ve všech částech. Pravidelným tancem se přirozeně zlepšuje celková fyzická kondice, nohy a pánevní dno se posílí a stejně tak formujeme žensky celé tělo. Dochází ke změnám ve zmírnění či léčení gynekologických potíží i nemocí. LD se ukazuje současně jako dobrý nástroj prevence. V lekcích jsou zařazeny inspirující jednoduché, pro ženy příjemné mono pohyby, rozvíjející pravou mozkovou hemisféru, kdy dochází k hlubokému uvolnění a vnímání vlastních pocitů či emocí a vybalancování do rovnováhy s hemisférou levou.

REZERVACE, PLATEBNÍ PODMÍNKY
Abychom se cítily obě od začátku v souladu, přečti si prosím text o omluvách a platebních podmínkách. Rezervace lekcí předem nutností! Kurz se bude konat při minimálním počtu 6 účastnic.

Jak udělat rezervaci? Nejsnadněji přes rezervační systém Studia Loona nebo přes email: fitavatar@gmail.com případně SMS zprávou na tel. +420 777 64 70 70

Vždy musí být potvrzeno zpětnou SMS nebo mailem!

PLATBA

Otevřené lekce – na účet předem nebo hotově na místě.

Kurz – pouze převodem na účet s uvedením jména účastnice a poznámky kurz LD 1.pol (platba do 30.9.23) či okamžitou QR platbou na jedné z otevřených lekcí v září (6. a 20.)

Číslo účtu MBank:  670100-2203519338/6210 

Druh lekce/Cena
Kurz LoonaDance -Tančím ve svém cyklu 4.10.23-21.1.24
4x lekce věnovány archetypům (2hod),2x tematický speciál LD s rituálem (3hod),1x Celodenní tanečně tvořivý workshop (8hod)
Cena: 4750 Kč
Zvýhodněná cena  3350 Kč
pro dívky juniorky (10-18let) a ženy seniorky ( 60+)

LD speciál s rituálem jednorázové vstupné – Otevřená pro všechny ženy /3 hodiny/650Kč/ 550Kč kurzová cena
Zvýhodněné jednorázové vstupné 450Kč (juniorky 10-18 let, seniorky 60+ a lektorky LDA)
kurzová cena 400Kč

Celodenní workshop/ 8 hodin – 2 200Kč /kurzová cena 1850 Kč
Zvýhodněné vstupné jednorázové 1500Kč ( juniorky 10-18 let, seniorky 60+)
kurzová cena 1350 Kč

 Své místo máš rezervováno až po úplné úhradě lekce či kurzu! 

OMLUVY

Otevřené lekce – Při omluvě z již zaplacené otevřené lekce jeden a více dní před lekcí je storno poplatek 70% z přijaté částky za lekci, v ostatních případech 100% .
Další možností je převedení rezervace na jinou ženu, v takovém případě mne kontaktujte vždy předem.

Kurz – Ženy v kurzu si mohou omluvit jednu lekci, která jim bude nahrazena v dalším pololetí nebo při extra vypsané lekci LoonaDance. Ostatní lekce kurzu storno poplatek 70% z přijaté částky, bez omluvy předem 100%. Převod kurzovného na jinou účastnici je možný pouze jako celek a po dohodě předem.
Děkuji za pochopení a přijetí.

V případě nekonání kurzu ze strany pořadatele vám bude navrhnuta alternativní možnost nebo vrácena uhrazená částka.

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu termínu. ( řídíme se všeobecným pravidly o zdraví a dodržováním nařízení).
Všechny osobní údaje podléhají podmínkám GDPR a nakládání s nimi ctím a dodržuji.

Naše dohoda zní, že zaplacením souhlasíte s uvedenými podmínkami.

Markéta Hálová

Akreditovaná lektorka LoonaDance

Rezervace

Rezervace jsou již uzavřeny.