Loona Dance s Markétou Hálovou

Datum / čas
25. 01. 2023
18:30 - 20:30
Kontakt na lektora
fitavatar@gmail.com
N/A

Místo konání
Studio Loona

Loona Dance s Markétou 1 x za 14 dní: 11.1., 25.1., 22.2., 8.3., 22.3., 5.4., 19.4. (Čaro speciál, 3 hodiny), 3.5., 17.5., 31.5.2023 + červen bude upřesněn
Co všechno se skrývá pod LOONA DANCE (LD)?
Tanec lůna-dělohy i měsíce-luny nebo ho můžeme nazvat i chrámovým tancem.

Taneční filosofie v praxi.
Unikátní taneční koncept pro ženy, ve kterém se může nalézt každá žena, která je schopna pohybu (tančíme, hrajme taneční hry), věk nerozhoduje. Velký důraz je kladen na přivedení vědomí do vlastní pánve, oživení dělohy nebo jejího energetického otisku (ženy, které již dělohu nemají), coby ženského centra síly, tvořivosti, intuice a naučit se být s ní ve spojení. Rozvinutí dalších témat souvisejících s pánevní oblastí, životní energií a komunikací 

Existuje i varianta LD vhodná pro dívky školního věku. Původně je tanec určen pro netěhotné ženy. Praxe ukázala, že těhotné již tančící ženy velmi rády pokračují, když jim to tělo a miminko dovoluje. Ženám v menopauze často přináší uvědomění své pokračující cykličnosti a nalezení či obnovení vlastních zdrojů energie.

Dotýkáme se tří rovin
LD může pomoci ženám k uvolnění ve všech rovinách (fyzické, duševní, mentální i energetické) od bloků a bolestí nejen v oblasti pánve. Cílíme na zahřátí a lepší průtok energií i krevního oběhu těla.  Spolutvoření v nehodnotícím prostředí. Propojení se v kruhu žen. Tancem a zpěvem v radosti, nespoutanosti a svobodném projevu vedoucím k uvolněnosti.
Pomocí tance a tanečních her vedoucích k vnímání a rozvoji vlastního ženství se můžeš o sobě dozvědět něco nového, načerpat inspiraci nebo si jen aktivně odpočinout a povzbudit svůj ženský zdroj.

Poznání vlastního cyklu
Při rozpoznání vlastního cyklu ti budou v energetické rovině nápomocny tisíce let  staré pravdy o archetypech (prastaré vzory) panna, matka, čarodějka, vědma. Stejně tak můžeme dojít k poznání rozlišení vlastní ženské a mužské stránky, které žijeme, ovlivňují nás a mnohdy o nich nic nevíme.

Dobrá zpráva na konec 💃
Pro ženy je vlastní tanec stejně přirozený jako chůze, nikdo nás jej nemusí učit. Pohyb v hudbě probouzí tělo, duši a emoce. Stává se tak nejrychlejším dostupným prostředkem jak se k nim dostat a vnímat sebe. V lekcích jsou zařazeny inspirující jednoduché, pro ženy příjemné mono pohyby, rozvíjející pravou mozkovou hemisféru, kdy dochází k hlubokému uvolnění a vnímání vlastních pocitů či emocí.

Každá lekce LD  je originální, sestavena se záměrem, bez choreografií a pohybových návazností z předešlé hodiny. Proto je možno otevřené hodiny LD navštívit kdykoliv i po delší době, když vás to zavolá.

Věnujeme pozornost svému tělu tady a teď. Pravidelným tancem se přirozeně zlepšuje celková fyzická kondice, nohy a pánevní dno se posílí a stejně tak formujeme žensky celé tělo.

10 let celkového praktikování LD po ČR i Evropě ukazuje lektorkám významné posuny ke zlepšení celkového zdraví žen. Dochází ke změnám ve zmírnění či léčení gynekologických potíží i nemocí a ukazuje se jako dobrý nástroj prevence.

Rezervace a platební podmínky

Milá ženo, abychom se cítily od začátku v souladu, věnuj prosím chvilku textu a platebním podmínkám.
Platba za dvě hodiny prožité v tanečních setkáních Loona dance vedené lektorkou je možná:

  1. Předem na účet 670100-2203519338/6210
  2. V hotovosti na místě

ad 1. Zvýhodněné vstupné, platba předem na účet, platba připsána na účtu nejpozději den před konáním lekce (zadejte si do svých kalendářů, upozornění na akce): ženy 450Kč/dívky 250,-Kč v doprovodu tančících maminek (nutno dohodnout předem, vhodné pro dívky od 10.roku věku). Po připsání částky na účet bude tvá rezervace místa potvrzena buď sms nebo emailem podle možností a zaslán info dopis před akcí. Servis SMS, upozornění týden a den před lekcí plus doplňující informace k chystanému setkání je samozřejmostí.

ad 2. Platba na místě – ženy 500,- Kč/dívky 350,-Kč v hotovosti

Preferuji a oceňuji včasné platby předem na účet. Méně starostí kolem plateb znamená více radosti a energie soustředěné pro přípravu lekce a pro vás ženy v kruhu. 😊 Díky, že vnímáme jedna druhou.

Omluvy a náhrady
Při omluvě předem a pouze z vážných důvodů je storno poplatek 70% z přijaté částky, v ostatních případech 100% .
Další možností je převedení rezervace na jinou ženu, v takovém případě mne kontaktujte předem.
Vážím si času i rozhodnutí každé z nás. Jedním ze záměrů je spolupráce, vnímání a uvolnění ženy tedy i tebe.
Děkuji za pochopení a přijetí.

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu termínu. ( řídíme se všeobecným pravidly o zdraví a dodržováním nařízení).
Naše dohoda zní, že zaplacením souhlasíš s uvedenými podmínkami.
Všechny osobní údaje podléhají podmínkám GDPR a nakládání s nimi ctím a dodržuji.

Všechny lekce budou začínat na čas. Příchod do studia po 18hod, trvání do cca 20.30 (10 -15min možnost přetažení lekce, odchod do 21 hod.)

Těším se na vás, Markéta

Rezervace

Rezervace jsou již uzavřeny.