Meditační workshop

Meditační workshop
Meditační workshop

Datum / čas
01. 05. 2022
15:00 - 18:00
Kontakt na lektora
cvicenismarci@gmail.com
N/A

Místo konání
Studio Loona

Zveme vás na meditační workshop, meditační setkání – řekneme si něco o meditaci a v praxi si vyzkoušíme jednu z aktivních meditačních technik, kterou vás provedeme. Tato meditační technika je úžasná v tom, že za pomoci hudby, pohybu těla a tance se postupně dostáváme do klidu, sami k sobě a blaženosti. Workshopem vás provedou dvě zkušené lektorky jógy a meditací Marcela Kafková a Veronika Horáková.
Workshop je vhodný pro každého, i pro úplné začátečníky bez jakékoliv zkušeností, nevyžaduje žádnou zvláštní fyzickou průpravu či kondici

Co potřebujete s sebou?
Sebe, své tělo, chuť poznat něco nového. Doporučujeme volné oblečení, ponožky (jsou komfortnější, případně můžete i bosí, obuv v sálu nevyužijete). Pro jistotu si vezměte i menší ručník, kdybyste se zpotili, přece jen se jedná o aktivní meditaci. Dále budete potřebovat šátek či masku na oči, využijete v průběhu meditace, umožní vám zůstat více ve vašem nitru. Na místě budete mít možnost si masku koupit.
Na místě jsou k dispozici zdarma podložky, bločky, bolstery, deky – ale můžete si přinést i vlastní. Na zapůjčenou podložku z hygienických důvodů doporučujeme vlastní ručník.

Program:
Úvod do meditace, vysvětlení jednotlivých částí
Meditace
Závěrečný kruh, sdílení (dobrovolné)

Po workshopu budou účastníkům zaslány na email základní informace k meditaci a stručný návod pro domácí praxi.

Cena: 590 Kč/osoba (v ceně je drobné občerstvení)
Své místo si rezervujte zde přes rezervační formulář nebo tady.
Dotazy směřujte na e-mail cvicenismarci@gmail.com, tel. 731 163 995 či případně napište zprávu na fb stránce Cvičení s Marci.

Těšíme se na setkání
Marci & Veru

Rezervace

Rezervace jsou již uzavřeny.