Loona Dance – Tančím ke své jedinečnosti (Markéta)

Datum / čas
14. 04. 2022
18:00 - 20:00
Kontakt na lektora
fitavatar@gmail.com
N/A

Místo konání
Studio Loona

Co všechno se skrývá pod LOONA DANCE (LD)?
Tanec lůna-dělohy i měsíce-luny nebo ho můžeme nazvat i chrámovým tancem.

Taneční filosofie v praxi.
Unikátní taneční koncept pro ženy, ve kterém se může nalézt každá žena, která je schopna pohybu (tančíme, hrajme taneční hry), věk nerozhoduje. Velký důraz je kladen na přivedení vědomí do vlastní pánve, oživení dělohy nebo jejího energetického otisku (ženy, které již dělohu nemají), coby ženského centra síly, tvořivosti, intuice a naučit se být s ní ve spojení. Rozvinutí dalších témat souvisejících s pánevní oblastí, životní energií a komunikací 

Existuje i varianta LD vhodná pro dívky školního věku. Původně je tanec určen pro netěhotné ženy. Praxe ukázala, že těhotné již tančící ženy velmi rády pokračují, když jim to tělo a miminko dovoluje. Ženám v menopauze často přináší uvědomění své pokračující cykličnosti a nalezení či obnovení vlastních zdrojů energie.

Dotýkáme se tří rovin
LD může pomoci ženám k uvolnění ve všech rovinách (fyzické, duševní, mentální i energetické) od bloků a bolestí nejen v oblasti pánve. Cílíme na zahřátí a lepší průtok energií i krevního oběhu těla.  Spolutvoření v nehodnotícím prostředí. Propojení se v kruhu žen. Tancem a zpěvem v radosti, nespoutanosti a svobodném projevu vedoucím k uvolněnosti.
Pomocí tance a tanečních her vedoucích k vnímání a rozvoji vlastního ženství se můžeš o sobě dozvědět něco nového, načerpat inspiraci nebo si jen aktivně odpočinout a povzbudit svůj ženský zdroj.

Poznání vlastního cyklu
Při rozpoznání vlastního cyklu ti budou v energetické rovině nápomocny tisíce let  staré pravdy o archetypech (prastaré vzory) panna, matka, čarodějka, vědma. Stejně tak můžeme dojít k poznání rozlišení vlastní ženské a mužské stránky, které žijeme, ovlivňují nás a mnohdy o nich nic nevíme.

Dobrá zpráva na konec 💃
Pro ženy je vlastní tanec stejně přirozený jako chůze, nikdo nás jej nemusí učit. Pohyb v hudbě probouzí tělo, duši a emoce. Stává se tak nejrychlejším dostupným prostředkem jak se k nim dostat a vnímat sebe. V lekcích jsou zařazeny inspirující jednoduché, pro ženy příjemné mono pohyby, rozvíjející pravou mozkovou hemisféru, kdy dochází k hlubokému uvolnění a vnímání vlastních pocitů či emocí.

Každá lekce LD  je originální, sestavena se záměrem, bez choreografií a pohybových návazností z předešlé hodiny. Proto je možno otevřené hodiny LD navštívit kdykoliv i po delší době, když vás to zavolá.

Věnujeme pozornost svému tělu tady a teď. Pravidelným tancem se přirozeně zlepšuje celková fyzická kondice, nohy a pánevní dno se posílí a stejně tak formujeme žensky celé tělo.

10 let celkového praktikování LD po ČR i Evropě ukazuje lektorkám významné posuny ke zlepšení celkového zdraví žen. Dochází ke změnám ve zmírnění či léčení gynekologických potíží i nemocí a ukazuje se jako dobrý nástroj prevence.

Rezervace, Platební podmínky, omluvy, náhrady
Abychom se cítily od začátku bezpečně a v souladu, věnuj prosím, chvilku textu a platebním podmínkám.
Platba za dvě hodiny prožité v tanečních setkáních Loona dance vedené lektorkou je možná:

Převodem na účet – zvýhodněná cena 400,-Kč
Uhrazením částky máš své místo jisté, rezervace bude vždy potvrzena e-mailem či sms zprávou.
Platbu či platby za více setkání pošli prosím na M-bank č.ú.670100-2203519338/6210
se zprávou pro příjemce, kde bude uvedeno Jméno účastnice a datum(y) setkání, které si přeje navštívit. LD setkání může být i prožitkovým dárkem pro jinou ženu.

Platba na účtu musí být nejpozději den před konáním akce!
Pro případné vystavení dokladu, prosím napsat požadavek do zprávy pro příjemce. Nejsem plátce DPH.

Platba na místě: Pouze v  hotovosti 450,-Kč v den konání akce.
Rezervace místa musí být potvrzena předem e-mailem (přijde jako odpověď na registraci přes registrační formulář zde) nebo sms zprávou, jen tak budeš mít jistotu místa.

Omluvy a náhrady
Při omluvě předem a pouze z vážných důvodů je storno poplatek 70% z přijaté částky, v ostatních případech 100% .
Další možností je převedení rezervace na jinou ženu, v takovém případě mne kontaktujte předem.
Vážím si času i rozhodnutí každé z nás. Jedním ze záměrů je spolupráce, vnímání a uvolnění ženy tedy i tebe.
Děkuji za pochopení a přijetí.

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu termínu. ( řídíme se všeobecným pravidly o zdraví a dodržováním nařízení).
Naše dohoda zní, že zaplacením souhlasíš s uvedenými podmínkami.
Všechny osobní údaje podléhají podmínkám GDPR a nakládání s nimi ctím a dodržuji.

 

Rezervace

Rezervace jsou již uzavřeny.