Tanec Luny – integrace 4 pilířů ženy

Tanec Luny - integrace 4 pilířů ženy

Datum / čas
30. 04. 2022
10:00 - 18:00
Kontakt na lektora
academy@loona.cz
N/A

Místo konání
Studio Loona

Milá ženo,
srdečně Tě zvu na ženský prožitkový seminář Tanec Luny. Vyživ své ženství a opři se o své základní 4 pilíře, které tvoří tvůj menstruační cyklus – Panna, Matka, Čarodějka a Moudrá žena v Tobě. Seminář Ti přinese mnoho inspirace, prožitků, tance, hravosti, spočinutí v sobě, podporu ženského kruhu, uvolnění mysli i těla, odpočinek od běžného shonu, načerpání energie, to vše za doprovodu krásného konceptu Loona Dance, uzavřený rituálním Tancem Luny

Ženský prožitkový seminář o prohloubení vnímání a ukotvení svého ženství ve 4 základních pilířích ženy – Panna, Matka, Čarodějka a Moudrá žena (vědma). Seminář, který výrazně pomůže v lepší orientaci v sama sobě, tím k vnímání respektu k sobě, sebeúcty a tedy sebepřijetí. Podpoří nás v sebe – vědomí (vědomí sama sebe) a tím ukotví více náš střed.
Záměrem této práce na sobě je především se skutečně uvolnit, spojit se se sebou, tj. se svým vědomím, tělem, pocity, intuicí. Přes tanec se spojit se svými ženskými pilíři, které nám dává náš ženský nástroj menstruační cyklus zastoupen 4-mi archetypy panna, matka, čarodějka, vědma,…pochopit je a lépe tak přijmout.
Náš božský ženský aspekt je dynamický a vyzývající, milující a pečující, čarovný a sexy, kreativní a intuitivní, silný a moudrý – a takové jsme i my, ženy. Tanec je nejrychlejší ženský nástroj k sama sobě, pomůže nám prožít a vědomě aktivovat tyto archetypy, které v sobě máme, udělat si zkušenost s nimi, zvědomit je, ukotvit si je a používat je v každodenním životě pro pestrost a zkvalitnění svého života, jelikož většina žen tzv. uvízne v jednom či dvou archetypech a to se odráží negativně nejen v partnerských vztazích.
Na tomto semináři získáte mnoho inspirace skrze hudbu, společné setkání, ženský tanec Loona dance a Tanec Luny. Setkáte se s nabíjející ženskou lunární imaginací, která ukotvuje tělesnou práci v mentální rovině a tím se uzavře a tzv. zapečetí celá denní práce na integraci pilířů.
Hlavní téma je tedy ženské poznání/pochopení – tedy skrze tělo prožití a uvědomění, – co jsou to ty 4 pilíře ženy, a díky této práci do těla, buněk je tzv. zapsat, abychom v každodennosti lépe tyto energie rozpoznávaly, rozlišovaly a přirozeně je následovaly pro udržení si energie, síly, vitality, rozvoji kreativity a spokojenosti.
Měla bys vědět, že 🙂
tanec je pro ženu nejrychlejším nástrojem k vědomí sama sebe
každá umíme tančit svým osobitým způsobem a o to právě jde!
tanec je pro nás stejně přirozený jako chůze
tanec je jazykem duše a lékem
tento seminář tě bude bavit a získáš mnoho inspirace 🙂
Závaznou rezervaci můžeš udělat zde.