Holotropní dýchání – jednodenní workshop

Holotropní dýchání - jednodenní workshop

Datum / čas
01. 04. 2023
09:00 - 22:00
Kontakt na lektora
info@holotropniterapie.cz
603 427 545

Místo konání
Studio Loona

Během dýchání zažijeme jedinečnou příležitost položit se s důvěrou a respektem do vnitřních prožitků, které vyvstanou. Vytvoříme si takový prostor, ve kterém je možné vše a zároveň není nic nutné. Možná se setkáme s něčím co přesahuje naše vnímání a představy. Možná zažijeme vhledy, inspiraci, uvolnění, je to individuální. Možnost transformace vyžaduje Vaši otevřenost, odevzdanost procesu a prostředí s respektem, přijetím a důvěrou. Takové budeme mít

To co prožijeme ovlivní náš život. Buďte proto prosím již teď k sobě všímaví, citliví a laskaví. Pozorujte co se ve Vás odehrává a jaké jsou Vaše vzorce chování. Transformační proces spojený s Holotropním dýcháním většinou tiše začíná již při přihlášení. Tento čas je vzácným obdobím kdy pro sebe, naše blízké, a tím i pro celou společnost, děláme něco velmi důležitého.

Skupina je obvykle kolem 10 účastníků. Sdílení životních příběhů a prožitků z dýchání přináší vzájemné obohacení, posiluje odhodlání a vytváří podpůrnou energii skupiny. V tomto formátu se účastníci dělí do dvojic, kde prožijí roli dýchajícího, ale také roli pečovatele – sittera. Během dne jsou 2 dýchání. Jednou ho prožijete jako dýchající a jednou jako sitter.

Cena
3200,-Kč/os. (z toho záloha 1200,-Kč)

Pokud cítíte touhu zúčastnit se, avšak finanční situace Vám to nedovoluje, lze po dohodě poskytnout slevu, v závislosti na počtu přihlášených osob do skupiny.

Co s sebou

  • nerozbitnou láhev s vodou na pití během dýchání
  • šátek nebo blindfold na zakrytí očí
  • volný oděv na převlečení na dýchání
  • jídlo – oběd / svačinu, je vhodné se po dýchání najíst (po mandale)
  • deky, polštáře i prostěradla jsou na místě k dispozici, ale pokud chcete mít své oblíbené, vezměte si je, případně také svůj oblíbený talisman.

Na akci je nutné se přihlásit předem. Více informací o události a o rezervaci místa se dozvíte tady.