ZÁKLADY TELEPATICKÉ KOMUNIKACE SE ZVÍŘECÍMI UČITELI – Markéta Hálová

Datum / čas
30. 09. 2023 - 01. 10. 2023
10:00 - 17:00
Kontakt na lektora
fitavatar@gmail.com
N/A

Místo konání
Studio Loona

Laskavostí, otevřeností srdce a vnímáním sebe i vytvářeného světa jsou nám odkryty zázraky komunikace života. Svět, ve kterém vládne radost z porozumění a respekt ke každé živé bytosti můžeme tvořit všichni bez výjimky. MH

Přátelé a milovníci zvířat, vítejte. Kurz vznikl kvůli potřebě propojení lidí se zvířaty a vlastnímu poznání, že je žádoucí obnovit a rozvíjet zapomenuté lidské schopnosti, které nám všem pomohou k lepšímu cítění a porozumění. Současnost nám ukazuje, že je budeme potřebovat stále a ve větší míře nejen se zvířaty. Telepatická komunikace je startem, pomocí pro pochopení souvislostí a zlepšení soužití zvířat s lidmi, ať už držených v zajetí, vlastních domácích mazlíčků, tak i volně žijících druhů

Našim společným cílem kurzu je naučit se komunikovat bez fyzického kontaktu (vysílat i přijímat informace pomocí telepatie), skrze jazyk laskavého otevřeného srdce. Odstanete si spoustu tipů a doporučení pro práci s přijatými informacemi a jak si třeba tvořit osobní komunikační slovník.

Pro koho je kurz vhodný?

Naučit se techniku telepatické komunikace má možnost úplně každý člověk, který je schopen se soustředit, včetně dětí školního věku cca od 12let (konzultace s rodiči před uhrazením kurzu nutná).
Vítáni jsou všichni lidé, kteří pracují v oborech se zvířaty, pro zvířata a stejnou měrou ti, co se zvířaty žijí nebo je jen obdivují.
Těším se na vás a pole možností, které spolu vytvoříme.

Markéta Hálová

Náplň základního kurzu:
Úvod do komunikace
Lidé a zvířata v jednotě
Proč vést dialog se zvířaty
Energetická pole – teorie a praktická cvičení statická i pohybová podporující rozvoj intuice a vnímání (meditativního charakteru)
Práce se záměrem
Komunikátorská etika – kodex
Příprava na komunikaci – inspirace, příklady možností a technik
Vlastní proces komunikace – inspirace příklady a praxe
Zpracování a předání přijatých informací, zpětná vazba.

Praxe bude probíhat načítáním z fotografií i přímou komunikací se zvířaty naživo po oba dny.
Sobota 30.9.2023 10:00-18:00 + neděle 1.10.2023 10:00-17:00

Kurz je vytvořen pro malou skupinu lidí pracujících s energiemi, proto si svoji účast zajistěte, prosím, co nejdříve.
Přihlášení je možné zde přes kontaktní formulář a uhrazením částky kurzovného, nebo přihlášením přes email a převodem celkové částky nebo minimální zálohy s doplatkem do zvoleného termínu.
Cena kurzu : 4450,-Kč při platbě celé částky naráz nebo zálohy 2500,- s doplatkem 1950,- do 31.8.23
Cena kurzu: 5550,-Kč při platbě po 1.9. celá částka nebo záloha 2500,- s doplatkem 3050,- do 25.9.23
Datum se počítá v den připsání částky na účet, proto prosím věnujte pozornost, kdy svoji platbu odesíláte, jinak vám bude částka doúčtována před zahájením kurzu. (platby z jiných bank obvykle do 3 pracovních dnů, ze stejné banky obvykle do 1pracovního dne)
Číslo účtu MBank: 670100-2203519338/6210
Nejsem plátce DPH.
Potvrzení o celkové úhradě kurzu dostanete na místě konání kurzu nebo emailem po jeho absolvování. Příjem záloh a bude potvrzen emailem, bližší informace vám pošlu týden před kurzem.
Do zprávy pro příjemce: Kurz komunikace a jméno účastníka kurzu
Uhrazením min. zálohy 2500,- Kč nebo celé částky za kurz máte rezervované jedno místo v kurzu.

V ceně je zahrnuto drobné občerstvení (káva, čaj, voda, ovoce, oříšky sušenky apod. laskominy, využití terapeutických olejů Doterra)
V ceně není zahrnut oběd ani ubytování (přespání v prostoru studia je možné dohodnout předem s majitelkou studia za poplatek).

STORNO PODMÍNKY – Prosím prostudujte si předem. Posláním peněz na uvedený účet potvrzujete svoji účast na kurzu a souhlas s podmínkami zde uvedenými!
100% vrácení peněz – Záloha nebo plná cena kurzu je vratná pouze při době delší 31 a více dní před začátkem akce. Možnost převedení místa v kurzu na jinou osobu.
50% vrácení peněz z částky zálohy nebo odečtení poloviny zálohy z poslané celkové částky za kurz (záloha 2500:2= 1250 nebo 5550-1250=4300) Doba 30 – 20 dní před akcí nebo možnost převedení místa v kurzu na jinou osobu.
0% vrácení peněz – Doba 19 dní – 0 tj. den konání kurzu!!!, záloha 2500,- Kč se použije na storno a veškerou agendu s tím spojenou. Možnost převedení místa v kurzu na jinou osobu.

Něco na příště: Kurz pro pokročilé II. Téma koloběhu života a smrti, zrcadlení nemocí, rychlá pomoc. Kineziologie-odblok pro zvířata. Léčebný kód.

Kontakt: Markéta Hálová, Email: fitavatar@gmail.com, Telefon: +420 777647070

Rezervace

Rezervace jsou již uzavřeny.